Tänapäeval ei saa kindlalt väita, et iga noor inimene on hoidnud käes saagi, raiunud puid või kaevanud labidaga. Järjest enam on noored kolinud hoopis internetti ja sotsiaalmeediasse. JJ-Street tantsulaagris sai suur hulk noori esmaspäeval mõnevõrra erilise kogemuse, kui koos oma treenerite ja trennikaaslastega ehitati valmis uus terviseraja Liipa talu metsatukas. Töö käigus õppisid noored ise projekti juhtima ja pidid kasutama enda loovat mõtlemist.

Käesoleval nädalal toimub Haridusministeeriumi rahastamisel Liipa talus JJ-Street Tantsukool tasuta laager, kust võtab osa 300 noort üle kogu Eesti. Üks oluline teema, millele laagris rõhku seatakse, on töökasvatus. Liipa taluõue taga laiub metsatukk ilusas looduses, kuhu juba pikemat aega on planeeritud rajada huvitavate looduslike takistustega terviserada nii jooksmiseks kui ka krossirattaga sõitmiseks. Nüüd sai eesmärk täidetud noorte endi abiga, kes võtsid kätte labidad, sae või oksakäärid ning meisterdasid raja valmis. Tööd ja vaeva jagus küllaga, aga protsess ise oli osalejate jaoks väga põnev ja lõbus – justkui täiesti teistmoodi treening.

Liipa talu koolitus- ja puhkekeskus Tallinna külje all on viimastel aastatel teinud palju uuendusi, etluua paremad võimalused sportimiseks. Alles hiljuti sai valmis oma välijõusaal, praegu rajatakse Jõelähtme valla esimest disc- ja footgolfi parki ning samal ajal antakse hoogu mitmetele teistele tervislikele tegevustele.


Võta meiega ühendust!

info@liipatalu.ee

+372 56934661

#tulekoju