Septembri alguses toimus Liipa Talus heategevuslik sündmus Minu Unistuste Päev, mille eesmärk oli täita raskete või krooniliste haigustega laste suurimad soovid. Heategevuslikku sündmust juhib Minu Unistuste Päeva organisatsioon ning Liipa talu aitab ideele kaasa juba mitmendat aastat järjest.

Tänavu said lapsed oma päeva sisustada seinast-seina erinevate tegevustega. Liipa talu oli täis meisterdamist, päästeameti autosid ning osalejad said ennast kaunistada värviliste näomaalingutega. Lisaks ratsutati ponidega, prooviti kettagolfi Liipa Talu uues pargis, osaleti mullitamise- ja tantsutöötoas ning elati kaasa meeleolukale Curly Stringsi kontserdile.

Põnevust ja saginat jätkus terveks päevaks ning kokku uudistas Liipa talu ligi 100 inimest. Suur osa tegevustest leidsid aset äsja renorveeritud peamajas, kuid mõned tegevused viidi läbi garaažis, telgi all või uues discgolfi pargis.

Liipa talul on au olla osa millestki nii erilisest ning aidata abivajajaid. Ainult üheskoos saame muuta maailma paremaks paigaks!
Sügis- ja talvehooaeg annab võimaluse meie juures oma sündmusi korraldada. Erilahendused pole meile võõrad ning klient on alati kuningas.

Saada meile oma idee ning aitame seda teostada!

Fotod MTÜ Fotopluss

Videograaf Marko Koks

________________
Võta meiega ühendust!
info@liipatalu.ee
+372 56934661
#tulekoju