Selleks, et hoida ümbritsev seltskond motiveeritud, vajavad kõik aeg-ajalt võimalust tööst eralduda ja inimestega koos lõbusalt aega veeta. Variante erinevate turismikeskuste ja meelelahutusasutuste vahel on hulgi ning ühe valimine võib osutuda väga keeruliseks ülesandeks. Kus ja miks tuleks korraldada suvepäevasid, laagreid või lihtsalt toredaid koosviibimisi, et ühist grupivaimu tekitada ning meeskonnale unustamatut seiklust pakkuda? 

 

Kui olete juba leidnud tee Liipa Talu kodulehele ning loete seda artiklit, siis liigute väga õige valiku suunas. Liipa Talu on Eesti üks kõige mitmekülgsem koolitus- ja puhkekeskus. Asudes Tallinna külje all, Saha külas, mis paikneb kesklinnast vaid 16 kilomeetri kaugusel, on asukoht linnamürast ning pingetest täielikult eraldatud. 

 

Talu on üles ehitatud funktsionaalsuse ja mitmekülgsuse tagamiseks.Puhkekeskus mahutab u 500 inimest, nendest ööbimiskohti 115 kogu kompleksi peale. Peamaja, rehemaja ja kämpingumajade täpsemad kirjeldused leiate kodulehelt tutvustuse nupu alt, kuid olgu ära mainitud, et lisaks ööbimiskohtadele võib nendest hoonetest leida ka koolitusruumid, köögi, pesemisvõimaluse ning kõik muu vajaliku.

 

Lisaks majutusele pakub meie koolituskeskus külastajatele ka erinevaid lisaväärtusi. Liipa Talust võib leida saunamaja, rannaala, võrkpalliplatsi, discgolfi raja ning välijõusaali. Korraldatava sündmuse aja täitmise üle ei pea liiga palju muretsema, sest teeme koostööd ka erinevaid lisategevusi pakkuvate ettevõtetega!

 

Leiame, et Liipa Talu on parim lahendus unustamatute sündmuste korraldamiseks! 

Saatke meile oma ideed ning organiseerime koos just Teile sobiva ürituse.

 

Võtke meiega ühendust meili teel info@liipatalu.ee või telefoni kaudu +372 5693 4661

 

Muudame koos mõtted reaalsuseks!

#tulekoju