+372 5693 4661 info@liipatalu.ee

LIIPA TALU KOOLITUS- JA PUHKEKESKUS

Liipa Talu koolitus- ja puhkekeskus asub Tallinna külje all Saha Külas, kõigest 16 kilomeetri kaugusel kesklinnast.  Värskelt ja maitsekalt renoveeritud Talus on võimalik pidada sündmusi koolitustest suurte pulmadeni ning mahutab ligi 500 inimest, neist ööbimisega 115.

Meie kompleks koosneb viiest hoonest. Äsja renoveeritud peamajast, mille esimeselt korruselt leiab ühe pisema koolitusruumi ja ühe suurema saali(teine korrus sisaldab 25 ööbimiskohta, 2 tualetti ja 1 dušš). Rehemajast, mis sobib hästi väiksemate sündmuste korraldamiseks ning mahutab ööbima 10 inimest. Valeri katusealusest ja suurest peotelgist, kus sobib korraldada sündmusi värskes õhus ning lisaks on olemas saunamaja( võimalik tellida ka tünnisaun), grillikoda, 10 kämpingumaja (mahutab 80 inimest) ning vajadusel ka hooldatud plats telkimiseks.

Lisaväärtusena pakume ka võimalusi erinevateks vabaajategevusteks. Olemas on võrkpalliplats, välijõusaal ning suplemiseks ka meie sinines laguun. Lisaks on võimalik kätt proovida õhupüssi täpsuslaskmisega, ameerikapärase corn hole’i mänguga ning varsti ka disc-ja footgolfi rajal.

Hiljuti restaureeritud Liipa Talu kompleksi kõrval asub ajaloolise väärtusega Saha Kabel, mis rajati umbes 50 aastat enne Tallinna Linna.

15. sajandil rajatud kabel on Eesti mõistes täiesti eriline eelkõige oma kergesti täheldatava sarnasusega Pirita kloostriga.

Kirjuta meile oma idee