Broneeri online
Nimi


Email


Telefon


Algus
kuni

Voucher


Lisainfo

Oma päringu saates nõustud Liipa Talu broneerimistingimustega.
+372 5693 4661 info@liipatalu.ee
Broneeri

LIIPA TALU KOOLITUS- JA PUHKEKESKUS

Liipa Talu koolitus- ja puhkekeskus asub Tallinna külje all Saha Külas, kõigest 16 kilomeetri kaugusel kesklinnast.  Värskelt ja maitsekalt renoveeritud Talus on võimalik pidada sündmusi koolitustest suurte pulmadeni ning mahutab ligi 500 inimest, neist ööbimisega 115.

Meie kompleks koosneb viiest hoonest. Äsja renoveeritud peamajast, mille esimeselt korruselt leiab ühe pisema koolitusruumi ja ühe suurema saali(teine korrus sisaldab 10  ööbimiskohta, 2 tualetti ja 1 dušš). Rehemajast, mis sobib hästi väiksemate sündmuste korraldamiseks ning mahutab ööbima 10 inimest. Valeri katusealusest ja suurest peotelgist, kus sobib korraldada sündmusi värskes õhus ning lisaks on olemas saunamaja( võimalik tellida ka tünnisaun), grillikoda, 10 kämpingumaja (mahutab 80 inimest) ning vajadusel ka hooldatud plats telkimiseks.

Lisaväärtusena pakume ka võimalusi erinevateks vabaajategevusteks. Olemas on võrkpalliplats, välijõusaal ning suplemiseks ka meie sinine laguun. Lisaks on võimalik kätt proovida discgolfi rajal, õhupüssi täpsuslaskmisega ning ka ameerikapärase corn hole’i mänguga

Hiljuti restaureeritud Liipa Talu kompleksi kõrval asub ajaloolise väärtusega Saha Kabel, mis rajati umbes 50 aastat enne Tallinna Linna.

15. sajandil rajatud kabel on Eesti mõistes täiesti eriline eelkõige oma kergesti täheldatava sarnasusega Pirita kloostriga.

Pdf tutvustus: Liipa Talu Koolitus-ja Puhkekeskus 

 

Kirjuta meile oma idee