Liipa Talu Koolitus-ja puhkekeskus on teinud viimaste aastatega läbi suure muutuse. Vanast majast ja rohtu kasvanud taluõuest on kujunenud tänaseks Eesti üks terviklikum koolituskeskus.

Nüüd saame lõpuks teada anda, et talukompleksi süda – Liipa talu peamaja, on saanud lõplikult valmis ja saanud uhiuue välimuse.

Oleme andnud peamajale uue väljanägemise alustades vundamendist, lõpetades katusega. Peamaja katab uus rookatus, mille materjal ja paigaldajad on pärit Saaremaalt.

Lisaks katusele on lisandunud maast laeni akendega aatrium, mis loodi varasema sissepääsu asemele.

Väljast kaunistavad hoonet fasaadivalgustid, mis toovad hoovi mõnusa valguse ja säravad tulukesed. Uuenenud on ka hoone siseruumid.

Lisaks uutele tubadele on peamajas kaks seminariruumi, millest üks on 84m² ja teine 51,4m² suurune. Saalid sobivad koolituste, seminaride, sünnipäevade või jõulupidude läbiviimiseks. Pakume võimalust tellida oma sündmusele ka meelepärane toitlustus. Värsket õhku saab hinga ja ilma nautida avaral terassil uue mööbliga. Liipa talu juurde kuulub veel oma tiik koos privaatse liivarannaga.

 

Ülemisel korrusel on tänaseks 10 täielikult renoveeritud magamistuba, millest üks on uhke sviit rõduga. Kokku on teisel korrusel 25 magamiskohta. Tubade ja kohtade arv on varieeruv: leidub kahe- kuni nelja voodikohaga tubasid. Veel asub ülemisel korrusel kaks tualettruumi, neist üks duši kasutamise võimalusega. Esimesel korrusel on 3 tualettruumi ning 2 duširuumi, mõlemas pesemisvõimalus korraga kolmele inimesele.

 

Soovi korral saab maja jagada pooleks ja kasutada mõlemat hoonet eraldi.

Me seame esikohale klientide mugavuse ja võimaluse enda unistuste sündmuseid korraldada. Pakume üht suurt tervikut, milles leidub kõik vajalik meeleolukate sündmuste läbi viimiseks.

Ootame Teid külla! #tulekoju