Neli kuud tagasi alustas MTÜ Liipa Talu Selts heategevusprojektiga Hooandja lehel, et koguda raha ja rajada kogukonna abiga Jõelähtme valda esimene discgolfi park. Kohalikud spordihuvilised olid sellisest rajast kaua puudust tundnud ning pöördusid ideega ise Liipa Talu Seltsi poole. Talu peremees Joel Juht võttis mõttest kinni ning tegi koos heade toetajatega raja valmis.

Eile tähistati pidulikult Jõelähtme esimese discgolfi pargi avamist. Jõelähtme vallavanem Andrus Umboja märkis, et tal on uue raja üle väga hea meel. “See on suur lisaväärtus kohalikele inimestele ning on tänuväärne, et kogukond andis ühise panuse spordi arengu jaoks Jõelähtme vallas,” ütles Umboja.

Raja avamist oli tähistama tulnud ligi 100 kettagolfi fänni, kelle hulgast läksid omavahel võistlema 21 mängijat. Parim mees rajal oli Imre Randjõe ja naiste hulgas näitas teistele silmad ette Margit Peebo. Päikesepaisteline ilm muutis mängu väga nauditavaks, Liipa talu kostitas külalisi kõige hea ja paremaga ning päevale tõmmati joon alla lõõgastava saunaga.
Jõelähtme discgolfi pargi eestvedaja Joel Juht kinnitas, et on raja valmimise üle uhke ja see pole tulnud kergelt. “Ma arvan, et kui ümber on head inimesed, kes usuvad sinu plaanidesse ja tegudesse, siis on kõik kordades lihtsam. Olen tohutult tänulik ja ootan põnevusega discgolfi populaarsuse kasvamist Jõelähtmel. Esmalt tuleb kohale tulla ja rajal mängurõõm avastada,” sõnas Joel Juht.

Täpsemate tulemustega esimeselt Liipa talu discgolfi pargi võistluselt saab tutvuda: https://discgolfmetrix.com/1513493


#tulekoju

info@liipatalu.ee
+372 5693 4661