+372 5693 4661 info@liipatalu.ee
Broneeri online
Broneeri online
Nimi


Email


Telefon


Algus
kuni

Voucher


Lisainfo

Oma päringu saates nõustud Liipa Talu broneerimistingimustega.

LIIPA TALU CORNHOLE

Soojem ilm tähendab, et  on cornhole hooaeg ja kui sa oled selle armastatud muru mängu fänn, olete ilmselt juba oma usaldusväärsed lauad ja ubade kotid välja murdnud.

Cornhole on Ameerika Ühendriikide lääneosa keskosas üsna populaarne. Nüüd on võimalik mängu mängida ka koos oma seltskonnaga Liipa Talus!

MÄNGU PÕHITÕED

Põhimõtteliselt on mängijate eesmärk saada rukkikujulised kotid nurgalaua auku. See tähendab, et kottide viskamine kannu karbist, järgides konkreetseid reegleid ja määrusi, et seda saaks pidada sobivaks.

  • Suurmängude jaoks – Kahe võistleja eesmärk on üksteise skoor ületada. Mõlemad mängijad seisavad platsi ühel küljel mõlemal küljel rukkihaua lauast. Nende eesmärk on visata oma kotid platsi vastaskülje auku.
  • Kahekordse mängu jaoks – Kaks võistkonda, kus on kaks mängijat, võistlevad omavahel. Iga meeskonna liikmed paigutatakse vastaslaudadesse nii, et kaks mängijat, kes asuvad samal platsi küljel, esindavad erinevaid võistkondi.

Mäng toimub pöördevormingus, kasutades järgmisi standardreegleid:

  • Üksikmängu puhul viskab iga mängija kordamööda oma kotte viskama. Pärast seda, kui esimene mängija viskab oma koti, viskab teine ​​mängija oma. Mängijad viskavad oma kotte kordamööda, kuni mõlemad mängijad on kõik neli kotti pannud.
  • Kahekordse mängu korral peavad väljaku ühel küljel olevad mängijad kõigepealt oma kotid viskama, järgides sama vormi, nagu eespool mainitud. Pärast seda, kui mõlemad väljaku samal küljel olevad mängijad on visanud kõik oma neli kotti, saavad teised väljaku vastasküljel olevad mängijad oma visata.

Mõned muud reeglid, mis hõlmavad väljaku paigaldamist, hõlmavad järgmist:

  • Mängija ei tohiks ühe koti viskamiseks kuluda rohkem kui 20 sekundit.
  • Mängijad peavad kasutama sama kätt, et visata kogu 4 mänguväli kogu mänguaja vältel.
  • Mängijad võivad visata kas vasakult või paremalt kannu kastist, kuid peavad viskama samast kastist kõigi 4 koti jaoks.

Kirjuta meile oma idee